Reklama - Dampol
Koszulki Parasole D�ugopisy Kubki Torby Flagi Smycze
kalendarze galanteria.net/dampol.htm

Banery


Banery to efektywna i tania forma reklamy.Z powodu swoich wszechstronnych zastosowań zarówno ze strony materiałowej jak i promocyjnej, banery są obecnie jedną z najbardziej powszechnych form reklamy.

Sprawia to, że mogą być stosowane zarówno do realizacji krótkoterminowych jak i wielosezonowych, ze względu na trwałość materiału z jakiego zostały wykonane.

Nasza firma najczęściej pracuje na typowej przędzinie poliestrowej obustronnie powleczonej PCV o błyszczącym wykończeniu. Nieprzepuszczalność światła / ma znaczenie przy grafice dwustronnej/, wysoka wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne jak również trwałość i niskie koszty przechowywania i konserwacji tworzą z niego użyteczną i tanią formę reklamy.

Najbardziej typowe realizacje tego rodzaju zleceń obejmują informację o nowo otwartych obiektach, koncerty i wszelkiego rodzaju imprezy sportowo-rekreacyjne czy targowe. Można w ten sposób reklamować również akcje obniżek cen w sklepach czy punktach usługowych jak również informację o samych produktach.

Zdecydowanie polecamy banery wykonane w naszej firmie.

Oto przykłady wykonanych przez nas banerów:

banery banery banery banery banery banery

Wykonujemy na zamówienie banery reklamowe dowolnych rozmiarów.

 
Formularz zapytania
Kontakt
Technologia
Promocje
Agencja reklamowa - oferta
O firmie


flagi na zamówienie - flagi reklamowe - flagi narodowe - druk banerów - banery - pozycjonowanie Wałbrzych
hotele Karpacz - cięcie laserowe - Wiadomości Wałbrzych - kontenery na odpady gruz Świebodzice - śruby dwustronne - spawanie światłowodów wrocław