Reklama - Dampol
Koszulki Parasole D�ugopisy Kubki Torby Flagi Smycze
kalendarze galanteria.net/dampol.htm

Koszulki z nadrukiem


Koszulki z nadrukiem są szczególnie popularne w firmach, gdzie nieodzownym elementem pracy jest obsługa i praca z Klientem.Każda firma na rynku chce być identyfikowana i rozpoznawalna, dlatego coraz więcej naszych klientów decyduje się na reklamę na koszulkach oraz różnego rodzaju odzieży firmowej. Według przysłowia "jak cię widzą, tak cię piszą", koszulki z nadrukiem czy inne ubrania firmowe nadają wizerunek Państwa firmie i jej pracownikom.

Jeżeli mają Państwo ochotę niewielkim nakładem promować swoją firmę, ta forma reklamy spełni najlepiej Wasze oczekiwania. Nasze nadruki charakteryzują się znakomitym wskaźnikiem jakości do ceny. Jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju aplikacje w zależności od potrzeb i życzeń naszych klientów.

Metody jakie stosujemy pozwalają nam na wierne odzwierciedlenie firmowego logo lub innych zleconych nam wzorów. Na Państwa życzenie możemy wykonać nietypowych wzorów odzieży pod nadruk.

Najpopularniejszą metodą wykonywania nadruku jest sitodruk. Dzięki zastosowaniu specjalnych farb nadruki charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką wykonania.

Bardzo efektownym rodzajem nanoszenia nadruku jest FLOCK (aksamitny meszek - to strzyża tekstylna o długości włosa od 0,5 do 1 mm naniesiona na podłoże klejowe, gwarantuje trwałość nadruku i koloru przez długie lata.) Podobnie jak metoda druku farbami, znajduje on zastosowanie na odzieży promocyjnej, sportowej, roboczej, t-shirtach, bluzach, kurtkach, czapeczkach, torbach. Zdobimy również bieliznę damską ściśle współpracując z jej producentami.

Zdecydowanie polecamy koszulki z nadrukiem wykonane w naszej firmie.

koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem koszulki z nadrukiem

 
Formularz zapytania
Kontakt
Technologia
Promocje
Agencja reklamowa - oferta
O firmie


flagi na zamówienie - flagi reklamowe - flagi narodowe - druk banerów - banery - pozycjonowanie Wałbrzych
hotele Karpacz - cięcie laserowe - Wiadomości Wałbrzych - kontenery na odpady gruz Świebodzice - śruby dwustronne - spawanie światłowodów wrocław