Reklama - Dampol
Koszulki Parasole D�ugopisy Kubki Torby Flagi Smycze
kalendarze galanteria.net/dampol.htm

Flagi reklamowe, narodowe


Jedną z najefektowniejszych form reklamy zewnętrznej są flagi: reklamowe, narodowe, na zamówienie.Widoczne są one z dużej odległości a ich treść dociera do wszystkich potencjalnych klientów znajdujących się w danym obszarze. Flagi reklamowe przeznaczone są do tego aby mogły prezentować się na powietrzu - można powiedzieć, że "żyją na wietrze", zwłaszcza, kiedy jak nasze wykonane są z dobrego materiału w żywych kolorach.

Wykonujemy flagi firmowe dla naszych klientów, wśród których są między innymi Rőben, Ronal, Nestle, Lukas, Orlen, McDonald's.

Flaga reklamowa to jedyna w swoim rodzaju forma promocji firmy i produktu. Doskonale komponuje się w każdym krajobrazie pełniąc funkcję drogowskazu i dynamicznej reklamy zewnętrznej. Flaga reklamowa jest prostym i niekonwencjonalnym środkiem komunikacji marketingowej.

Flagi Narodowe, flagi miast oraz gmin z herbem lub bez - w obecnych czasach są znakiem rozpoznawczym i reprezentacyjnym miast i ich samorządów. Bywają powrotem do historycznych korzeni.

Gwarantujemy swoim doświadczeniem wierność i czytelność odtwarzanych szczegółów. Produkujemy na bieżąco wszelkiego rodzaju flagi - w tym narodowe wszystkich krajów świata, wybranych organizacji, instytucji międzynarodowych między innymi Unii Europejskiej, ONZ, NATO.

MATERIAŁY i NADRUK - podstawowym materiałem flagowym jest dzianina poliestrowa. Materiał jest wytrzymały mechanicznie, trudno nasiąkliwy i ma niski poziom absorpcji a specjalny układ włókien pozwala na swobodne przenikanie przez flagę wiatru, co powoduje, że łopocze na wietrze.

Nadruk na fladze jest jednakowo dobrze czytelny z obu stron, (na rewersie jako lustrzane odbicie). WYKOŃCZENIE - po zakończeniu procesu nadruku na fladze poddajemy ją wykończeniu.

Wszystkie szwy wykonane są solidnym, podwójnym ściegiem dodatkowo specjalnie wzmacniamy narożniki aby zapobiec strzępieniu. Bok flagi wzmacniamy taśmą poliestrową z zaczepami plastikowymi lub metalowymi przeznaczonymi do montażu flagi na maszcie. Na nasze wyroby udzielamy gwarancji. Kiedy już starannie wyprodukujemy flagę, pieczołowicie ją zapakujemy, odsyłając w Wasze ręce. Na koniec dodajemy coś od siebie - Życzymy jej pomyślnych wiatrów.

Drukujemy farbami nieszkodliwymi dla środowiska, kolorami zgodnymi z ogólnie przyjętą w poligrafii skalą PANTONE i RAL.


flagi flagi flagi flagi flagi

 
Formularz zapytania
Kontakt
Technologia
Promocje
Agencja reklamowa - oferta
O firmie


flagi na zamówienie - flagi reklamowe - flagi narodowe - druk banerów - banery - pozycjonowanie Wałbrzych
hotele Karpacz - cięcie laserowe - Wiadomości Wałbrzych - kontenery na odpady gruz Świebodzice - śruby dwustronne - spawanie światłowodów wrocław