Reklama - Dampol
Koszulki Parasole D�ugopisy Kubki Torby Flagi Smycze
kalendarze galanteria.net/dampol.htm

O firmie

Od początku istnienia, czyli od przeszło 11 lat siedziba naszej firmy znajduje się w Nowej Rudzie - miejscu otoczonym ze wszystkich stron górami - w oazie spokoju. Otaczający krajobraz niewątpliwie pozytywnie wpływa na kreatywność naszych pracowników jak i samopoczucie nas samych i klientów.

Naszym celem jest znalezienie sposobu, aby klient, który obdarza nas zaufaniem odczuł wymierne korzyści ze współpracy z nami.

Zrozumienie jego potrzeb i partnerskie zasady pracy ułatwiają tworzenie spójnych, udanych projektów integrujących wszystkie elementy niezbędne do skutecznej komunikacji z odbiorcami.

Ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala na realizację wszelkiego rodzaju projektów, nawet tych najbardziej niekonwencjonalnych, a czasami wręcz fantastycznych. Wielkim atutem naszej firmy jest bardzo dobra znajomość polskich realiów, mentalności, narodowego temperamentu i poczucia humoru.

Naszą dumą są nowoczesne maszyny lecz najmocniejszym punktem są pracownicy, ponieważ w ich rękach rzemiosło nabiera cech sztuki.

Dodatkowo obecność w naszym mieście szkoły poligraficznej pozwala nam wychwytywać młode talenty, a co za tym idzie-konkurować zarówno pod kątem cenowym i jakościowym z firmami o podobnym profilu z całego kraju.

Zlecane nam projekty realizujemy od A do Z, wykorzystując własną przygotowalnię, studio DTP i nowoczesny park maszyn. Dzięki temu nie korzystamy z usług firm pośredniczących, co w dużym stopniu czyni naszą ofertę atrakcyjną cenowo.

Pozostając do dyspozycji celem udzielenia wszelkich dodatkowych informacji łączymy wyrazy szacunku.

 
Formularz zapytania
Kontakt
Technologia
Promocje
Agencja reklamowa - oferta
O firmie


flagi na zamówienie - flagi reklamowe - flagi narodowe - druk banerów - banery - pozycjonowanie Wałbrzych
hotele Karpacz - cięcie laserowe - Wiadomości Wałbrzych - kontenery na odpady gruz Świebodzice - śruby dwustronne - spawanie światłowodów wrocław